buna ...am si eu o mica problema....acum 3 saptamani impreuna cu prietenul meu ne-am gandit sa facem un bebe...am facut un test de sarcina care a iesit negativ dar eu am niste stari mai nasoale pe care nu le-am avut pana acum cateva zile...(ma dor sanii,am greturi in jurul pranzului dar nu mereu si mai nou au aparut si crampele...)ma puteti ajuta cu un sfat ceva???
Timp liber Cum amenajezi un dormitor relaxant pentru părinți obosiți: 7 idei care chiar funcționează